• TÜRKİYE SOSYAL EKONOMİK ve SİYASAL ARAŞTIRMALAR VAKFI

TÜSES Kadıköy Belediyesi'ni ziyaret etti (15 Şubat 2017)

TÜSES Kadıköy Belediyesi'ni ziyaret etti (15 Şubat 2017)

TÜSES KADIKÖY BELEDİYESİNİ ZİYARET ETTİ 15.02.2017

TÜSES Yönetim Kurulu Başkanı Celal  Korkut Yıldırım,  Genel sekreteri Muammer Keskin  ile  Yönetim Kurulu üyeleri; Adil Demirci, Erhan Doğan, Güler Gültekin, Yüksel Taşkın ve Gazi Zorer Kadıköy  Belediye Başkanı Sn. Aykurt Nuhoğlu'nu 15 Şubat 2017 Tarihinde makamında ziyaret etti. 

TÜSES Yönetim Kurulu ve Belediye Başkanı Sn.Aykurt Nuhoğlu Kadıköy Belediyesinin yeni hayata geçirdiği projeleri olan Tasarım Atölyesi,  Karikatür Evi,  Bahriye Üçok Ekolojik Çocuk Yuvası,  Gençlik Sanat Merkezi  ve  Kadıköy Akademi'yi birlikte ziyaret ettiler ve Kadıköy Belediyesi misyon ve vizyonu hakkında bilgi aldılar.

Misyon ve vizyonlarının  katılımcı, yenilikçi, modern, güler yüzlü, eşitlikçi, özgürlükçü; çocuk ve gençler ön planda olmak üzere tüm bireyler için güçlü toplum ve çevre oluşturmak adına Belediyenin görev, yetki ve sorumluluğu çerçevesinde hizmet veren ve hizmetlerin sürdürülebilirliğini sağlayan belediyecilik  olduğunu belirten Sn.Başkan Aykurt Nuhoğlu'na, değerli başkan yardımcıları Bahar Yalçın ve Onur Timurlenk'e, basın görevlileri Leyla Alp ve Ulaş Yılmaz'a ilgi, nezaket ve konukseverliğinden dolayı  teşekkürlerimizle...